Kig forbi vores 1700 m² showroom i Aarhus og København

Hvad kan vi hjælpe dig med?
Aarhus
Salg, 1000m² Showroom
Sindalsvej 49
8240 Risskov
70205060
København
Salg, 700m² Showroom
Meterbuen 18
2740 Skovlunde
70235060
Åbningstider:
Mandag-Torsdag 8.00-16.00
Fredag 8.00-15.00

sodemann@udstillingssystemer.dk
Jyskebank
Reg. 5075 Konto 1082285
Iban nr. DK 7650750001082285
Swift/BIC JYBADKKK
CVR 2081 7046

Vi er klar til at hjælpe

MEDARBEJDERE I RISSKOV
jacob
Jacob Sodemann
Direktør
jacob@udstillingssystemer.dk
T: +45 7020 5060
M: +45 4037 8780
VCARD
kristian
Kristian Egense
Konsulent / Partner
kristian@udstillingssystemer.dk
T: +45 7020 5060
M: +45 2032 5217
VCARD
jesper
Jesper Sørensen
Konsulent / Partner
jesper@udstillingssystemer.dk
T: +45 7020 5060
M: +45 2148 5108
VCARD
kim
Kim Hansen
Konsulent
kim@udstillingssystemer.dk
T: +45 7020 5060
M: +45 6155 6170
VCARD
oliver
Oliver Christensen
Salgskoordinator
oliver@udstillingssystemer.dk
T: +45 7020 5060
M: +45 2070 2454
VCARD
daniel
Daniel Kjøller
Grafiker
daniel@udstillingssystemer.dk
T: +45 7020 5060
D: +45 8932 8747
VCARD
rikkel
Rikke Larsen
Bogholderi
rikke@udstillingssystemer.dk
T: +45 7020 5060
VCARD
 
sebastian
Sebastian Plehn
IT- & Produktionschef / Partner
sebastian@udstillingssystemer.dk
T: +45 7020 5060
M: +45 2752 2500
VCARD
merete
Merete Møller
Grafiker / Print
merete@udstillingssystemer.dk
T: +45 7020 5060
D: +45 8934 6733
VCARD
brian
Brian Thomsen
Grafiker / Print
brian@udstillingssystemer.dk
T: +45 7020 5060
D: +45 8934 6734
VCARD
thomas
Thomas Jensen
Lager / Montage
thomas@udstillingssystemer.dk
T: +45 7020 5060
D: +45 8934 6731
VCARD
jesperb
Jesper Bøttern
Lager / Montage
jb@udstillingssystemer.dk
T: +45 7020 5060
D: +45 8934 6736
VCARD
klaus
Klaus Pedersen
Lager / Montage
klaus@udstillingssystemer.dk
T: +45 7020 5060
D: +45 8934 6735
VCARD
martin
Martin Steffensen
Lager / Montage
martin@udstillingssystemer.dk
T: +45 7020 5060
D: +45 8934 6732
VCARD
MEDARBEJDERE I SKOVLUNDE
rene
Rene Gudesen
Konsulent / Partner
rene@udstillingssystemer.dk
T: +45 7023 5060
M: +45 2334 4741
VCARD
peter
Peter Ahlgren
Konsulent
pa@udstillingssystemer.dk
T: +45 7023 5060
M: +45 6155 4338
VCARD
steffen
Steffen Nielsen
Konsulent
steffen@udstillingssystemer.dk
T: +45 7023 5060
M: +45 2371 7430
VCARD
meretej
Merete Jacobsen
Projektkoordinator
mj@udstillingssystemer.dk
T: +45 7023 5060
M: +45 2210 2936
VCARD
mark
Mark Jensen
Projektkoordinator
mark@udstillingssystemer.dk
T: +45 7023 5060
M: +45 6171 3850
VCARD
ulrik
Ulrik Høgh
Lager / Montage
ulrik@udstillingssystemer.dk
T: +45 7023 5060
M: +45 4156 6353
VCARD
mickey
Mickey Christiansen
Montør
mickey@udstillingssystemer.dk
T: +45 7023 5060
M: +45 2672 7629
VCARD
Få besked som en af de første...
Tilmeld dig vores nyhedsbrev med inspiration, nyheder og gode tilbud.
Der er noget om snakken...
-og en årsag til, at flere end 10.000 professionelle indkøbere har valgt at samarbejde med os. Vi leverer storformatprint, display- og messeløsninger i den bedste kvalitet til konkurrencedygtig pris. Det har vi gjort siden 1991, hvor Jacob Sodemann stiftede virksomheden. Konstatér selv, at der er handling bag ordene – vi byder dig hellere end gerne velkommen i vores 1.700 m² showroom i Aarhus eller København. For 9. år i træk har vi opnået den højeste kreditværdighed, som bevis på et solidt fundament for et godt og langsigtet samarbejde med vores kunder, leverandører og samarbejdspartnere.
Salg, Aarhus
70205060
Salg, København
70235060
Upload dokumenter
og hent grafisk info