Kig forbi vores 1700 m² showroom i Aarhus og København

Vi har åbent alle hverdage

sodemann_showroom_2017
 
Aarhus
Salg, 1000m² Showroom
Sindalsvej 49
8240 Risskov

Tlf.: 70 20 50 60

Åbningstider:
Mandag-Torsdag 8.00-16.00
Fredag 8.00-15.00



sodemann@udstillingssystemer.dk
KØBENHAVN
Salg, 700m² Showroom
Meterbuen 18
2740 Skovlunde

Tlf.: 70 23 50 60

Åbningstider:
Mandag-Torsdag 8.00-16.00
Fredag 8.00-15.00


sodemann@udstillingssystemer.dk

Hvad kan vi hjælpe dig med?
Navn
E-mail
Telefon
Din forespørgsel
 
Jyskebank | Reg. 5075 Konto 1082285 | Iban nr. DK 7650750001082285 | Swift/BIC JYBADKKK | CVR 2081 7046

Vi er klar til at hjælpe dig

MEDARBEJDERE I RISSKOV
Jacob Sodemann
Direktør
jacob@udstillingssystemer.dk
T: +45 7020 5060
M: +45 4037 8780
VCARD
Kristian Egense
Konsulent / Partner
kristian@udstillingssystemer.dk
T: +45 7020 5060
M: +45 2032 5217
VCARD
Jesper Sørensen
Konsulent / Partner
jesper@udstillingssystemer.dk
T: +45 7020 5060
M: +45 2148 5108
VCARD
Kim Hansen
Konsulent
kim@udstillingssystemer.dk
T: +45 7020 5060
M: +45 6155 6170
VCARD
Oliver Christensen
Handelselev
oliver@udstillingssystemer.dk
T: +45 7020 5060
D: +45 8934 6738
VCARD
Christian Bavngaard
Salgskoordinator
cb@udstillingssystemer.dk
T: +45 7020 5060
D: +45 8934 6739
VCARD
Daniel Kjøller
Grafiker
daniel@udstillingssystemer.dk
T: +45 7020 5060
D: +45 8932 8747
VCARD
Rikke Larsen
Bogholderi
rikke@udstillingssystemer.dk
T: +45 7020 5060
VCARD
 
Sebastian Plehn
IT- & Produktionschef / Partner
sebastian@udstillingssystemer.dk
T: +45 7020 5060
D: +45 8932 8748
VCARD
Merete Møller
Grafiker / Print
merete@udstillingssystemer.dk
T: +45 7020 5060
D: +45 8934 6733
VCARD
Brian Thomsen
Grafiker / Print
brian@udstillingssystemer.dk
T: +45 7020 5060
D: +45 8934 6734
VCARD
Thomas Jensen
Lager / Montage
thomas@udstillingssystemer.dk
T: +45 7020 5060
D: +45 8934 6731
VCARD
Jesper Bøttern
Lager / Montage
jb@udstillingssystemer.dk
T: +45 7020 5060
D: +45 8934 6736
VCARD
Klaus Pedersen
Lager / Montage
klaus@udstillingssystemer.dk
T: +45 7020 5060
D: +45 8934 6735
VCARD
Martin Steffensen
Lager / Montage
martin@udstillingssystemer.dk
T: +45 7020 5060
D: +45 8934 6732
VCARD
Bo Nielsen
IT

T: +45 7020 5060
VCARD
MEDARBEJDERE I SKOVLUNDE
Rene Gudesen
Konsulent / Partner
rene@udstillingssystemer.dk
T: +45 7023 5060
M: +45 2334 4741
VCARD
Peter Ahlgren
Konsulent
pa@udstillingssystemer.dk
T: +45 7023 5060
M: +45 6155 4338
VCARD
Steffen Nielsen
Konsulent
steffen@udstillingssystemer.dk
T: +45 7023 5060
M: +45 2371 7430
VCARD
Merete Jacobsen
Projektkoordinator
mj@udstillingssystemer.dk
T: +45 7023 5060
M: +45 2210 2936
VCARD
Ulrik Høgh
Lager / Montage
ulrik@udstillingssystemer.dk
T: +45 7023 5060
M: +45 4156 6353
VCARD
Mickey Christiansen
Montør
mickey@udstillingssystemer.dk
T: +45 7023 5060
M: +45 2672 7629
VCARD